بهترین افزونه های وردپرس – معرفی بهترین امکانات
بهترین افزونه های وردپرس

بهترین افزونه های وردپرس – معرفی بهترین امکانات

بهترین افزونه های وردپرس - معرفی بهترین امکاناتReviewed by امین قاسمی اسفهلان on Sep 6Rating: 5.0بهترین افزونه های وردپرسدر اینجا به صورت مستمر، بهترین افزونه های وردپرس را معرفی میکنیم. و به زودی نسخه های پرمیوم بهترین افزونه های وردپرس را در این صفحه قرار میدهیم.

حدود 63% کل وب سایت های دنیا از وردپرس برای راه اندازی وب سایت برای اهداف تجاری و برندسازی خود استفاده میکنند. چرایش را میدانید.

تمام افرادی که میخواهند کسب و کاری جدید را راه اندازی کنند یا میخواهند برندسازی اینترنتی، جذب مشتری، و بازاریابی اینترنتی از طریق تولید محتوا و سئو و بهینه سازی سایت داشته باشند، اهمیت طراحی وب سایت موثر و کارا برای برند و کسب و کار خود را میدانند.
در این نوشته بهترین قابلیتها و بهترین افزونه های وردپرس را که میتوانید با هزینه بسیار کم و گاهی حتی رایگان استفاده کنید را معرفی میکنم.

معرفی بهترین افزونه های وردپرس

در ادامه بهترین افزونه های وردپرس را برای افزایش سرعت، امنیت، ایجاد فروشگاه، چندزبانه کردن وب سایت، ایجاد فرم، ایجاد صفحات فرود، و موارد دیگر معرفی میکنم.

[box type=”info”] این یک نوشته پویا است و در طول زمان به روزرسانی میشود و مطالب آن براساس جدیدترین اطلاعات تغییر، افزایش یا کاهش می یابد.[/box]

معرفی بهترین افزونه های وردپرس برای ایجاد پوش نوتیفیکیشن

بهترین افزونه در این زمینه، افزونه OneSignal for WordPress است که با آن میتوانید به راحتی پوش نوتیفیکیشن برای وب سایت خود ایجاد کنید.

معرفی بهترین افزونه های وردپرس برای ایجاد دوره های آموزش آنلاین

بهترین افزونه های وردپرس برای ایجاد دوره های آموشی آنلاین، Learn Press و WordPress LMS plugin است. با این افزونه های میتوانید به راحتی دوره های آموزشی ایجاد کنید و ابعاد مختلف این کار را مدیریت کنید. برای مثال میتوانید دوره ها و اساتیدی را در آن تعریف کنید و سرفصلهای هر کدام را مدیریت کنید و موارد بسیار مفید دیگری که هر دوره آموزشی نیاز دارد.

معرفی بهترین افزونه های وردپرس برای ایجاد عضویت ویژه در سایت

بسیاری از وب سایتها درآمد اصلی شان دریافت مبلغی بابت عضویت ماهانه، یا سه ماهه یا هر بازه ای از کاربران خود در ازای استفاده از قابلیتها و فایلهای سایت است. یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای ایجاد این امکان، Paid Membership Pro است.

معرفی بهترین افزونه های وردپرس برای مدیریت رویدادها

کسب و کارهای جدید برای شبکه سازی و برگزاری سمینارها و دوره ها و کارگاههای خود نیاز به معرفی و مدیریت آن رویدادها از طریق وب سایت خود هستند. با افزونه WP Event Manager این امکان برای وب سایت وردپرسی به راحتی فراهم میشود.

معرفی بهترین افزونه وردپرس برای ورود با شبکه های اجتماعی

برخی وب سایتها برای راحتی عضویت یا ورود کاربران برای استفاده از امکانات سایت، امکان ورود یا عضویت با استفاده از اکانتهای شبکه های اجتماعی را در سایت خود فراهم میکند. یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای ایجاد این امکان، افزونه Social Login است.

بهترین افزونه های شمارنده و شمارشگر معکوس

برای مشاهده بهترین افزونه های شمارنده لینک https://themeisle.com/blog/create-a-countdown-timer-in-wordpress/ را ببینید.

بهترین افزونه های ستاره دار کردن نوشته های وردپرس

https://www.bforbloggers.com/how-to-get-star-ratings-in-search-results-with-plugins-step-by-step-guide/

https://redeggmarketing.com/google-business-reviews-star-ratings-search-results/

http://webcusp.com/best-plugins-to-display-review-rating-in-google-search/

روش افزودن ستاره به نوشته ها بدن=ون استفاده از افزونه در لینک https://www.ianbrodie.com/get-star-ratings-google-search-results/ بخوانید

http://www.theblogtip.com/how-to-show-star-ratings-in-google-search-results/

https://www.universalbloggingtips.com/4-wordpress-plugins-show-star-ratings-google-search-results/

با 9 افزونه ستاره دار کردن در این لینک آشنا شوید: https://roadtoblogging.com/show-star-rating-in-google-search/

2. WP Review Pro

3. Schema Pro

4. WP SEO Structured Data Schema

5. Rich Snippets WordPress Plugin

6. WP Product Review

7. Rating-Widget: Star Review System

8. Yasr – Yet Another Stars Rating

به زودنی افزونه های افزایش سرعت، امنیت، سئو و موارد بیشتر را براتون معرفی میکنم

اگر این مطلب براتون مفید بود برای دوستانتون نیز ارسال کنید و اگر سوال یا پیشنهاد یا نکته ای در این نوشته دارید، در زیر در بخش نظرات و دیدگاه، برامون بنویسید.

موفق و پیروز باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

Close Menu
×

Cart