چرا اسفهلان راه اندازی شده؟

زندگی خوب و کیفیت زندگی به یک موضوع بیشتر از هر چیزی بستگی دارد
به دیدن امید، شادی و موفقیت در محیط و اطرافیان
پس اگر حس خوب زندگی را میخواهم باید برای دیگران ارزشی ارائه کنم و آن چیزی نیست جز، همراهی در مسیر رشد و موفقیت انسانها

برای این کار روش ها و اصولی که افراد و سازمانها را به موفقیت میرساند را بررسی کرده ایم و همراه با شاگردی مستمر، آن را در قالب محتوای آموزشی ارائه میکنیم.

فلسفه وجودی اسفهلان

آنچه شما را متفاوت می کند | شما را ماندگار می کند

آیا (اینجا) کسی هست که معنی برند بودن را بداند و نخواهد برند باشد؟
یا نخواهد در آن زمینه که استعداد و علاقه دارد، به عنوان بهترین دیده و شناخته نشود و رشد نکند؟-

esfahlan

درباره اسفهلان

هر شخصی/سازمانی در دنیا استعداد و علاقه ویژه‌ای در درون خود دارد که حداقل در یک زمینه بهتر از همه افراد/سازمانها دیگر است و آن را برتر از بقیه میکند.

اجازه بدید خلاصه داستان خودم را بهتون بگم.

چند سال پیش در زمینه GIS یا همون سیستم اطلاعات مکانی، وارد کار شده بودم. خیلی زود در این زمینه، متخصص شدم و این باعث شد که بسیاری از افرادی که منو میشناختند، ازم اشکالاتشون را میپرسیدند و من خیلی وقتها از پشت تلفن بدون این که کنار کامپیوتر باشم، جوابشون را میدادم.

فهمیدم که خیلیهای دیگر هم به این موضوع نیاز دارند و من نمیتونم همیشه در هر زمان و موقعیتی در دسترس باشم. برای اینکه دسترسی افراد را به این اطلاعات راحتتر کنم یک وبلاگ ساده درست کردم و سوالات متداول را پاسخ دادم و اطلاعاتم را برای دیگران به اشتراک گذاشتم و از این به بعد هر کسی سوالی داشت، به اون بلاگ ارجاع میدادم. و حتی وقتی من در خواب یا تعطیلات یا مسافرت بودم، وبلاگ از طرف من بهشون کمک میکرد.

بعدها درخواستها زیاد شد و برخی افراد و سازمانها برای خدماتم حاضر به پرداخت پول بودند، فهمیدم باید در این موضوع که خوب عمل میکنم، باید بهتر دیده و شناخته شوم.

برند و وب سایتی با نام GISAcademy و با شعار “دنیایتان را بهتر بشناسید”، ایجاد کردم و از طریق اون خودم و خدماتم را معرفی کردم.

بعد از ۳ سال، در زمینه GIS یک برند محبوب و معروف شدم و الان کمتر کسی هست که اسم GIS را شنیده باشد و با برند و کارهای ما آشنا نباشد.

از طریق GISAcademy تونستم با ارایه داده، خدمات اجرایی، آموزشی و مشاوره، به خیلی‌ها در زمینه GIS کمک کنم و هنوز این مسیر ادامه دارد

با خودم گفتم چه خوب میشد اگر همه کسانی که در کاری بهتر از بقیه هستند معروف و در دسترس هم باشند. تا همیشه از بهترینهای هر کاری بتونیم درخواست اون کار را داشته باشیم. باید در این زمینه هر چقدر در توان دارم تلاش کنم.

مثلا اگر رستورانی، در یک ویژگی بهتر از بقیه عمل میکند برند شود و بهتر دیده و شناخته شود و مردم به راحتی بتونند پیداش کنند.

یا اگر آرایشگر سبک اصلاح خاصی و ویژه ای دارد بهتره برند باشه و اونایی که این سبک را میخواهند راحت پیداش کنند.

این موضوع برای هر پزشک، تولیدکننده، تامین کننده ف و خدمات دهنده ای، صدق میکند و باید در آنچه که تمایز و برتری دارد دیده و شناخته و برند شود.و پیام برند خود را با ایجاد یک سبک زندگی به گوش همه برساند.

تصمیم گرفتیم راهی برای این موضوع پیدا کنیم، سریعترین راهی که در عصر جدید جهت رسیدن به این موضوع، استفاده از قدرت اینترنت برای دسترسی و ارتباط بین انسانهاست.

امروزه اکثریت مردم برای پیدا کردن بهترین فرد/برند تامین کننده نیاز خود، به اینترنت مراجعه میکنند و از این طریق در هر زمینه اولین را پیدا میکنند.

پس این ابزاری راهی است که کمک میکند بهترین در هر کاری را به اولین برند در آن کار تبدیل کرد.

با طراحی وب سایت بر پایه مدل کسب و کار و بهینه‌سازی سایت برای برند شدن،  خدماتمان را جهت برند کردن بهترینها، شروع کردیم و به طور مستمر در این مسیر کوشش میکنیم.

با طراحی سایت بهینه شده برای برند، دسترسی مردم نیازمند به بهترینها را آسان میکنیم.

اما برای برند شدن این خدمات کافی نبود.

فهمیدیم که برای برند شدن هر فرد/یا سازمانی باید خودش و محیط و مخاطبانش را بهتر بشناسد و پیوسته ارزش پیشنهادی متمایز خود را بهبود بخشد. برای کمک به این موضوع، روشهای موثر را استخراج و تدوین کردیم، و خدماتی را در قالب اجرایی و مشاوره ارایه کردیم.

تلاش کردیم و مکنیم تا پیام متمایز و ویژه هر برند/فرد را به گوش جهان برسانیم. از کوچک و محلی شروع کرده و به سوی جهانی شدن در حرکتیم.


برای سپاس از کسانی که برای خواندن متن وقت گذاشتند و به ما احترام گذاشتند، هدیه‌ای را به صورت کد تخفیف جهت استفاده از تمام خدماتمان آماده کردیم که میتوانید با کلیک روی لینک، آن را دریافت کنید.

موفق و پیروز باشید

مدیریت وب سایت اسفهلان


شما، در یک زمینه از تمام انسانهای دنیا باهوش‌تر و متمایز هستید. آن را کشف کنید و برند کنید.


اسفهلان
Close Menu
×

Cart